SMCA fifth grade fixture

Round one, October 13: Bundalaguah v Heyfield, Nambrok v Wurruk, Maffra v Boisdale-Briagolong, Sale v Stradbroke (at Rotary Reserve)

Round two, October 20: Boisdale-Briagolong v Sale, Wurruk v Maffra, Nambrok v Bundalaguah (at Rosedale astro), Heyfield v Stradbroke

Round three, October 27: Maffra v Bundalaguah, Sale v Wurruk, Stradbroke v Boisdale-Briagolong, Nambrok v Heyfield

Round four, November 3: Stradbroke v Wurruk, Sale v Bundalaguah, Nambrok v Maffra, Boisdale-Briagolong v Heyfield

Round five, November 10: Bundalaguah v Stradbroke, Wurruk v Boisdale-Briagolong, Sale v Nambrok, Heyfield v Maffra

Round six, November 17: Bundalaguah v Boisdale-Briagolong, Maffra v Sale, Stradbroke v Nambrok (at Rotary Reserve), Wurruk v Heyfield

Round seven, November 24: Wurruk v Bundalaguah (at Newry), Nambrok v Boisdale-Briagolong, Maffra v Stradbroke, Sale v Heyfield

Round eight, December 1: Stradbroke v Sale, Boisdale-Briagolong v Maffra, Wurruk v Nambrok (at Newry), Heyfield v Bundalaguah

Round nine, December 8: Bundalaguah v Nambrok (at Rotary Reserve), Maffra v Wurruk, Sale v Boisdale-Briagolong, Stradbroke v Heyfield

Round 10, December 15: Boisdale-Briagolong v Stradbroke, Wurruk v Sale (at Newry), Bundalaguah v Maffra, Nambrok v Heyfield

Round 11, January 19: Sale v Bundalaguah, Wurruk v Stradbroke (at Newry), Boisdale-Briagolong v Heyfield, Maffra v Nambrok

Round 12, January 26: Boisdale-Briagolong v Wurruk, Stradbroke v Bundalaguah, Sale v Nambrok (at Rotary Reserve), Maffra v Heyfield

Round 13, February 2: Boisdale-Briagolong v Bundalaguah, Heyfield v Wurruk, Nambrok v Stradbroke, Maffra v Sale

Round 14, February 9: Bundalaguah v Wurruk, Maffra v Stradbroke, Boisdale-Briagolong v Nambrok, Heyfield v Sale

Round 15, February 16: Heyfield v Bundalaguah, Wurruk v Nambrok (at Newry), Maffra v Boisdale-Briagolong, Sale v Stradbroke

Round 16, February 23: Boisdale-Briagolong v Sale, Wurruk v Maffra (at Newry), Nambrok v Bundalaguah (at Rosedale astro), Heyfield v Stradbroke

Round 17, March 2: Bundalaguah v Maffra, Sale v Wurruk, Boisdale-Briagolong v Stradbroke, Nambrok v Heyfield

Round 18, March 9: Stradbroke v Wurruk (at Rotary Reserve), Bundalaguah v Sale, Nambrok v Maffra, Heyfield v Boisdale-Briagolong

Semi-finals: March 16

Grand final: March 23

Venues (unless stated otherwise), Boisdale-Briagolong: Briagolong Rec Res (astro); Bundalaguah: Bundalaguah astro; Heyfield: Gordon St Rec Res (astro); Maffra: Cameron Sporting Complex (Campbell St astro); Nambrok: Nambrok Rec Res; Sale: Stead St Reserve; Stradbroke: Longford Hall Rec Res; Wurruk: Wurruk Cricket Ground