AFNL 2013 fixture

Round one, March 30 (Easter): Phillip Island v Kilcunda-Bass, Inverloch-Kongwak v Korumburra-Bena, Foster v Fish Creek; ´╗┐March 31: DWWWW v Yarram; Dalyston bye, Tarwin bye, Stony Creek bye, MDU bye, Toora bye.

Round two, April 6: Inverloch-Kongwak v Phillip Island, Kilcunda-Bass v Tarwin, MDU v Dalyston, Toora v Stony Creek, Korumburra-Bena v Yarram, Foster v DWWWW, Fish Creek bye.

Round three, April 13: Tarwin v Phillip Island, Dalyston v Kilcunda-Bass, Stony Creek v MDU, Yarram v Toora, Korumburra-Bena v Foster, Fish Creek v Inverloch-Kongwak, DWWWW bye.

Round four, April 20: Tarwin v Inverloch-Kongwak, Phillip Island v Dalyston, DWWWW v Fish Creek, MDU v Yarram, Toora v Foster, Kilcunda-Bass v Stony Creek, Korumburra-Bena bye.

Round five, April 27: Stony Creek v Phillip Island, Yarram v Kilcunda-Bass, Foster v MDU, Inverloch-Kongwak v DWWWW, Fish Creek v Korumburra-Bena, Dalyston v Tarwin, Toora bye.

Round six, May 4: Phillip Island v Yarram, Kilcunda-Bass v Foster, Fish Creek v Toora, Korumburra-Bena v DWWWW, Tarwin v Stony Creek, Dalyston v Inverloch-Kongwak, MDU bye.

Round seven, May 11: Foster v Phillip Island, MDU v Fish Creek, DWWWW v Toora, Korumburra-Bena v Inverloch-Kongwak, Yarram v Tarwin, Stony Creek v Dalyston, Kilcunda-Bass bye.

Round eight, May 18: Kilcunda-Bass v Fish Creek, DWWWW v MDU, Toora v Korumburra-Bena, Foster v Tarwin, Dalyston v Yarram, Inverloch-Kongwak v Stony Creek, Phillip Island bye.

VCFL Championships, May 25: Ovens and King v Alberton.

Round nine, June 1: Fish Creek v Phillip Island, DWWWW v Kilcunda-Bass, Korumburra-Bena v MDU, Toora v Inverloch-Kongwak, Foster v Dalyston, Stony Creek v Yarram, Tarwin bye.

Round 10, June 8 (Queen’s Birthday weekend): Phillip Island v DWWWW, Kilcunda-Bass v Korumburra-Bena, MDU v Toora, Tarwin v Fish Creek, Stony Creek v Foster, Inverloch-Kongwak v Yarram, Dalyston bye.

Round 11, June 15: Korumburra-Bena v Phillip Island, Toora v Kilcunda-Bass, MDU v Inverloch-Kongwak, Tarwin v DWWWW, Dalyston v Fish Creek, Yarram v Foster, Stony Creek bye.

Round 12, June 22: Phillip Island v Toora, Kilcunda-Bass v MDU, Tarwin v Korumburra-Bena, DWWWW v Dalyston, Fish Creek v Stony Creek, Foster v Inverloch-Kongwak, Yarram bye.

Round 13, June 29: MDU v Phillip Island, Inverloch-Kongwak v Kilcunda-Bass, Toora v Tarwin, Korumburra-Bena v Dalyston, DWWWW v Stony Creek, Yarram v Fish Creek, Foster bye.

Round 14, July 6: Kilcunda-Bass v Phillip Island, Tarwin v MDU, Dalyston v Toora, Stony Creek v Korumburra, Yarram v DWWWW, Fish Creek v Foster, Inverloch-Kongwak bye.

Round 15, July 13: Yarram v Inverloch-Kongwak, Phillip Island v Stony Creek, Dalyston v Foster, MDU v Kilcunda-Bass, Toora v Fish Creek, DWWWW v Tarwin, Korumburra-Bena bye.

Round 16, July 20: Stony Creek v Toora, Inverloch-Kongwak v MDU, Korumburra-Bena v Kilcunda-Bass, Fish Creek v DWWWW, Tarwin v Dalyston, Yarram bye, Phillip Island bye, Foster bye.

Round 17, July 27: Stony Creek v DWWWW, Foster v Toora, Yarram v MDU, Kilcunda-Bass v Dalyston, Korumburra-Bena v Tarwin, Phillip Island v Inverloch-Kongwak, Fish Creek bye.

Round 18, August 3: Dalyston v Stony Creek, Toora v Yarram, Fish Creek v MDU, Phillip Island v Tarwin, DWWWW v Korumburra-Bena, Inverloch-Kongwak v Foster, Kilcunda-Bass bye.

Round 19, August 10: MDU v Stony Creek, Toora v DWWWW, Foster v Yarram, Tarwin v Kilcunda-Bass, Phillip Island v Korumburra-Bena, Fish Creek v Dalyston, Inverloch-Kongwak bye.

Round 20, August 17: Inverloch-Kongwak v Tarwin, Kilcunda-Bass v Toora, Yarram v Phillip Island, Stony Creek v Fish Creek, Dalyston v Korumburra-Bena, MDU v Foster, DWWWW bye.

Elimination finals, August 24-25.

Second semi-final, August 31.

First semi-final, September 1.

Preliminary final, September 7.

Grand final, September 14.

Gippsland League fixture

NGFNL fixture

EGFNL fixture