2014 GSL fixture

Round one, March 15: Morwell Pegasus v Falcons; March 16: Fortuna v Traralgon Olympians, Sale United v Traralgon City, Monash v Moe United, Tyers v Churchill United; Newborough-Yallourn United bye.

Round two, March 22: Churchill United v Newborough-Yallourn United (night); March 23: Traralgon Olympians v Morwell Pegasus, Sale United v Tyers, Falcons v Monash, Moe v Traralgon City; Fortuna bye.

Round three, March 29: Fortuna v Churchill United (night); March 30: Newborough-Yallourn United v Sale United, Falcons v Moe United, Monash v Traralgon Olympians, Tyers v Traralgon City; Morwell Pegasus bye.

Round four, April 5: Traralgon Olympians v Falcons (night); April 6: Morwell Pegasus v Churchill United, Sale United v Fortuna, Moe United v Tyers, Traralgon City v Newborough-Yallourn United; Monash bye.

Round five, April 12: Traralgon Olympians v Moe United (night); April 13: Newborough-Yallourn United v Tyers, Fortuna v Traralgon City, Monash v Churchill United, Sale United v Morwell Pegasus; Falcons bye.

Round six, April 26: Churchill United v Falcons (night); April 27: Sale United v Monash, Moe United v Newborough-Yallourn United, Morwell Pegasus v Traralgon City, Tyers v Fortuna; Traralgon Olympians bye.

Round seven, May 3: Traralgon Olympians v Churchill United (night); May 4: Fortuna v Newborough-Yallourn United, Falcons v Sale United, Monash v Traralgon City, Morwell Pegasus v Tyers; Moe United bye.

Round eight, May 11: Newborough-Yallourn United v Morwell Pegasus, Fortuna v Moe United, Sale United v Traralgon Olympians, Traralgon City v Falcons, Tyers v Monash; Churchill United bye.

Battle of Britain Cup, round one, May 14: Traralgon Olympians v Morwell Pegasus, Falcons v Tyers, Traralgon City v Newborough-Yallourn United; Moe United, Churchill United, Monash, Sale United and Fortuna bye.

Round nine, May 18: Churchill United v Moe, Falcons v Tyers, Monash v Newborough-Yallourn United, Traralgon Olympians v Traralgon City, Morwell Pegasus v Falcons; Sale United bye.

Round 10, May 25: Newborough-Yallourn United v Falcons, Fortuna v Monash, Sale United v Churchill United, Morwell Pegasus v Moe United, Tyers v Traralgon Olympians; Traralgon City bye.

Round 11, May 31: Falcons v Fortuna (night); June 1: Churchill United v Traralgon City, Monash v Morwell Pegasus, Traralgon Olympians v Newborough-Yallourn United, Moe United v Sale United; Tyers bye.

Battle of Britain Cup, quarter-finals, June 11: Moe United v round one winner, Churchill United v round one winner, Monash v round one winner, Sale United v Fortuna.

Round 12, June 14: Falcons v Morwell Pegasus (night); June 15: Churchill United v Tyers, Traralgon Olympians v Fortuna, Moe United v Monash, Traralgon City v Sale United; Newborough-Yallourn United bye.

Round 13, June 22: Newborough-Yallourn United v Churchill United, Monash v Falcons, Morwell Pegasus v Traralgon Olympians, Traralgon City v Moe United, Tyers v Sale United; Fortuna bye.

Round 14, June 28: Churchill United v Fortuna (night); June 29: Sale United v Newborough-Yallourn United, Traralgon Olympians v Monash, Moe United v Falcons, Traralgon City v Tyers; Morwell Pegasus bye.

Round 15, July 5: Falcons v Traralgon Olympians (night); July 6: Newborough-Yallourn United v Traralgon City, Fortuna v Sale United, Churchill United v Morwell Pegasus, Tyers v Moe United; Monash bye.

Round 16, July 13: Churchill United v Monash, Morwell Pegasus v Sale United, Moe United v Traralgon Olympians, Traralgon City v Fortuna, Tyers v Newborough-Yallourn United; Falcons bye.

Battle of Britain Cup, semi-finals, July 16.

Round 17, July 19: Falcons v Churchill (night); July 20: Newborough-Yallourn United v Moe United, Fortuna v Tyers, Monash v Sale United, Traralgon City v Morwell Pegasus; Traralgon Olympians bye.

Round 18, July 27: Newborough-Yallourn United v Fortuna, Sale United v Falcons, Churchill United v Traralgon Olympians, Traralgon City v Monash, Tyers v Morwell Pegasus; Moe United bye.

Round 19, August 3: Falcons v Traralgon City, Monash v Tyers, Traralgon Olympians v Sale United, Moe Unite v Fortuna, Morwell Pegasus v Newborough-Yallourn United; Churchill United bye.

Round 20, August 10: Newborough-Yallourn v Monash, Fortuna v Morwell Pegasus, Moe United v Churchill United, Traralgon City v Traralgon Olympians, Tyers v Falcons; Sale United bye.

Round 21, August 17: Churchill United v Sale United, Falcons v Newborough-Yallourn United, Monash v Fortuna, Traralgon Olympians v Tyers, Moe United v Morwell Pegasus; Traralgon City bye.

Round 22, August 23: Fortuna v Falcons (night); August 24: Newborough-Yallourn United v Traralgon Olympians, Sale United v Moe United, Morwell Pegasus v Monash, Traralgon City v Churchill United; Tyers bye.

Battle of Britain Cup, final, August 31.

GSL elimination finals, September 6-7.

GSL semi-finals, September 13-14.

GSL grand final, September 21.