SMCA fixture – fourth grade

OTHER FIXTURES: Firsts     Seconds     Thirds

Round one, October 11: Boisdale-Briagolong v Wurruk, Bundalaguah v Stratford, Collegians v Stradbroke, Sale v Heyfield, Maffra v Nambrok

Round two, October 18: Heyfield v Nambrok, Collegians v Sale, Stradbroke v Bundalaguah, Stratford v Boisdale-Briagolong, Wurruk v Maffra

Round three, October 25: Boisdale-Briagolong v Stradbroke, Sale v Bundalaguah, Nambrok v Collegians, Heyfield v Maffra, Stratford v Wurruk

Round four, November 1: Maffra v Collegians, Nambrok v Bundalaguah, Sale v Boisdale-Briagolong, Stratford v Stradbroke, Wurruk v Heyfield

Round five, November 8: Nambrok v Boisdale-Briagolong, Bundalaguah v Maffra, Heyfield v Collegians, Sale v Stratford, Wurruk v Stradbroke

Round six, November 15: Bundalaguah v Heyfield, Maffra v Boisdale-Briagolong, Stradbroke v Sale, Stratford v Nambrok, Collegians v Wurruk

Round seven, November 22: Boisdale-Briagolong v Heyfield, Bundalaguah v Collegians, Maffra v Stratford, Stradbroke v Nambrok, Wurruk v Sale

Round eight, November 29: Collegians v Boisdale-Briagolong, Nambrok v Sale, Stradbroke v Maffra, Stratford v Heyfield, Wurruk v Bundalaguah

Round nine, December 6: Boisdale-Briagolong v Bundalaguah, Collegians v Stratford, Heyfield v Stradbroke, Maffra v Sale, Nambrok v Wurruk

Round 10, December 13: Nambrok v Maffra, Sale v Heyfield, Stradbroke v Collegians, Stratford v Bundalaguah Wurruk v Boisdale-Briagolong

Round 11, December 20: Sale v Boisdale-Briagolong, Nambrok v Bundalaguah, Maffra v Collegians, Heyfield v Wurruk, Stratford v Stradbroke

Round 12, January 24: Maffra v Heyfield, Collegians v Nambrok, Bundalaguah v Sale, Stradbroke v Boisdale-Briagolong, Wurruk v Stratford

Round 13, January 31: Boisdale Briagolong v Stratford, Bundalaguah v Stradbroke, Sale v Collegians, Heyfield v Nambrok, Maffra v Wurruk

Round 14, February 7: Collegians v Heyfield, Bundalaguah v Maffra, Boisdale-Briagolong v Nambrok, Sale v Stratford, Wurruk v Stradbroke

Round 15, February 14: Boisdale Briagolong v Maffra, Heyfield v Bundalaguah, Wurruk v Collegians, Stratford v Nambrok, Sale v Stradbroke

Round 16, February 21: Collegians v Bundalaguah, Boisdale-Briagolong v Heyfield, Stradbroke v Nambrok, Stratford v Maffra, Sale v Wurruk

Round 17, February 28: Collegians v Boisdale-Briagolong, Bundalaguah v Wurruk, Heyfield v Stratford, Maffra v Stradbroke, Nambrok v Sale

Round 18, March 7: Bundalaguah v Boisdale-Briagolong, Maffra v Sale, Heyfield v Stradbroke, Collegians v Stratford, Nambrok v Wurruk

Semi-finals, March 14

Grand final, March 21

(Wurruk home games at Newry)